تقلب در املاک و مستغلات در مصر

تقلب در املاک و مستغلات در مصر

خانه

خوش آمدید!
 
در اینجا شما می توانید اطلاعات مفید در مورد خرید املاک و مستغلات و پرداخت آنچه آنها نیاز دارند. بیشتر و بیشتر مردم در حال فریب خوردن در هنگام خرید یک ملک. ما حتی تا به حال به این تجربه است.
 
 
 اما، حتی اگر شما فقط می خواهید برای اجاره آپارتمان برای تعطیلات خود، ممکن است که شما در حال فریب خوردن است. بیشتر خواهد شد و سپس دیگر نمی تواند در تثبیت قیمت نگهداری می شود، همه چیز بسیار گران تر از قبلا مورد توافق است. واریز پیش پرداخت حفظ خواهد شد.
 
همچنین در حال حاضر تجربه بد با یک شرکت املاک و مستغلات است. این شرکت به نام Aton AG و در Safaga در دریای سرخ است. صاحبان این سید Mashahit و اوا صغیر، در مصر مورد استفاده خانم مول نیز دوست به نام اوا Safija Mashahit.
 
با این حال، آن را نیز ممکن است که نام و هویت قانونی توسط افراد تغییر کرده اگر بیش از حد بسیاری از مشتریان از تقلب آگاه تبدیل شده اند. بنابراین، ما می خواهیم برای هوشیاری بپرسید.
 
در صفحه بعد، ما داستان ما بگویید. همچنین می توانید راهنمایی های مفید در مورد چگونه شما به عنوان های زیادی را که ممکن است، می تواند خود را از این کلاهبرداری ها از جمله محافظت می کند.
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 

 

 

print