تقلب در املاک و مستغلات در مصر

تقلب در املاک و مستغلات در مصر

نتیجه

 از آنجا که ما به مردم اشتباه آمده اند، ما تا به حال استرس هفت سال. ما مقدار زیادی از پول را از دست داده و 7 سال blackmailed توسط صاحبان شرکت Aton AG، سید Mashahit و جزئی اوا، اوا Safija Mashahit بودند. همیشه بیشتر بدهی وجود دارد. ما تا به حال 3 وکلا که به ما خیانت کرده و فروخته شده به طرف مقابل است.

 
در حال حاضر در نهایت ما یک وکیل صادق و قابل اعتماد است که ما را در فوریه 2013، 7 سال بعد از خرید خانه کمک کرده است، به مالکیت ما از آپارتمان ما پیدا کرده اند.
 
ما فقط می توانیم معرفی هر سرمایه گذار اگر او می خواهم به اجاره یا خرید یک ملک در مصر، مشورت یک وکیل واقعا خوب است و نشان داده شده است. پول را به پرداخت تنها زمانی که مقاله از نظر قانونی معتبر است. مقالات در دفتر مهر معتبر نیست در مصر، هر قرارداد توسط یک دفتر اسناد رسمی در دفتر گواهی، همچنین اجاره.
 
اگر شما می خواهید برای ایجاد یک خانه در مصر، و یا می خواهید به گسترش آپارتمان، به شما پرداخت پول در اقساط کوچک. نگاه کنید به خود را در به طور منظم است که در آن پول مسدود شده بود. تنها پس از آن شما خواهد شد نرخ بعدی کوچک پرداخت. این به شما مانع از اشتباهات همان است که ما و بسیاری از سرمایه گذاران دیگر. همه آنها به مقدار زیادی از پول خود را از دست داده زیرا آنها پرداخت مبالغ بزرگ و مورد اعتماد است که این پول را نیز نصب شده است. برخی از کارگزاران می دانم چیز بهتری برای انجام این کار با پول خود را از این برای ساختمان خود استفاده کنید.
 
آیا ملک خریداری می کنند، اطمینان حاصل کنید که شما خود را به کپی رایت را قبل از اینکه شما شروع به ساختمان آن است.
 
آیا وکیل خود را از فروشنده، کارگزار یا پیمانکار اعتماد نیست. اعتماد تنها وکیل خود را، شما باید با دقت انتخاب شده است.
 
مصر یک کشور فوق العاده است. اجازه دهید آن را با تجارب ما مرعوب نمی شود. توجه داشته باشید اطلاعات به سادگی مهم و تکیه بر یک وکیل صادقانه، و سپس شما باید به سرمایه گذاری یک شروع بزرگ به املاک را در مصر، که در آن شما می توانید از وقت آزاد خود نیز لذت بردن از.
 
print