Oszustwo w ​​nieruchomości w Egipcie

Oszustwo w ​​nieruchomości w Egipcie

Dom

 Witamy!

 
Tutaj znajdziesz przydatne informacje o zakupie nieruchomości i płacić, czego potrzebują. Coraz więcej ludzi są oszukani przy zakupie nieruchomości. Mieliśmy nawet mieć to doświadczenie.

Ale nawet jeśli tylko chcą wynająć mieszkanie na wypoczynku, to może być to, że zostały oszukane. Większość nie będą już przechowywane w ustalaniu cen, wszystko jest o wiele droższe niż wcześniej uzgodnione.Pre-paid kaucja zostanie zatrzymana.

Również mieliśmy złe doświadczenia z biurem nieruchomości.Firma nazywa Aton AG z siedzibą w Safaga nad Morzem Czerwonym. Właściciele są Sayed Mashahit i Ewa Moll, w Egipcie używanych Pani Molla podobał się również imię Ewa Safija Mashahit.

Jednakże może to być również, że nazwa i tożsamości są zmieniane przez ludzi, jeśli zbyt wielu klientów zdaje sobie sprawę z oszustwa. Dlatego chcemy, aby poprosić o czujności.

Na kolejnych stronach, będziemy opowiedzieć naszą historię. Znajdziesz tu również przydatne wskazówki, jak szukać jak najwięcej, może uchronić się przed takimi oszustwami.
print