Oszustwo w ​​nieruchomości w Egipcie

Oszustwo w ​​nieruchomości w Egipcie

Konkluzja

Bo doszliśmy do niewłaściwych osób, mieliśmy stresu siedmiu lat. Straciliśmy dużo pieniędzy i były 7 lat szantażowany przez właścicieli spółki Aton AG, Sayed Mashahit i Ewa Moll, Ewa Safija Mashahit. Zawsze było więcej długu. Mieliśmy 3 prawników, którzy zdradzili nas i sprzedawane do kontrahenta.

 
Teraz w końcu udało nam się znaleźć uczciwą i godną zaufania prawnika, który pomógł nam w lutym 2013 r., 7 lat po zakupie domu, naszej własności naszego mieszkania.
 
Możemy tylko polecić żadnego inwestora, czy chciałby wynająć lub kupić nieruchomość w Egipcie, skonsultować się z naprawdę dobrego adwokata i przedstawiciela. Pieniądze na dokonywanie płatności tylko wtedy, gdy dokumenty stały się prawomocne. Prace nie zostały wybite na Urząd nie jest ważny W Egipcie, każda umowa jest poświadczona przez notariusza w biurze, wynajmuje również.
 
Jeśli chcesz zbudować dom w Egipcie, lub chcesz rozwinąć mieszkanie, płaci pieniądze w małych ratach. Zobacz sam na bieżąco, gdzie pieniądze zostały zablokowane. Tylko wtedy będzie zapłacić kolejną małą stawkę. Zapobiega to popełniają te same błędy, że my i wielu innych inwestorów. Wszyscy oni stracili sporo pieniędzy, ponieważ płacili duże sumy i zaufaniem, że te pieniądze zostanie również zainstalowany. Niektórzy brokerzy wiedzieć coś lepszego do roboty, z pieniędzy niż to użyć dla budynku.
 
Powinni kupić nieruchomość, upewnij się, że jesteś właścicielem praw autorskich, przed rozpoczęciem jej budowy.
 
Nie ufaj prawnika swojego sprzedawcy, pośrednika lub wykonawcy. Zaufaj tylko własnego adwokata, zostały starannie wybrane.
 
Egipt to wspaniały kraj. Niech to nie być zastraszani przez naszych doświadczeń. Uwaga ważne informacje i po prostu liczyć na uczciwy prawnik, to trzeba zainwestować dobry początek nieruchomości w Egipcie, gdzie można cieszyć się wolnym czasem również.
 
print