Mısır'da gayrimenkul Dolandırıcılık

Mısır'da gayrimenkul Dolandırıcılık

Sonuç

Biz yanlış insanlar gelmiş Çünkü, biz yedi yıl stres vardı. Biz çok para kaybetti ve şirket Aton AG, Sayed Mashahit ve Ewa Moll, Ewa Safija Mashahit sahipleri tarafından şantaja 7 yıl idi. Her zaman daha fazla borç vardı. Biz bize ihanet ve karşı sattık 3 avukat vardı.

 
Şimdi nihayet bizim daire bizim mülkiyet ev satın sonra Şubat 2013, 7 yıl içinde bize yardımcı olan bir dürüst ve güvenilir avukat bulduk.
 
O kiralamak ister veya Mısır'da bir mülk satın olsaydın Biz sadece herhangi bir yatırımcı tavsiye ederim, gerçekten çok iyi bir avukat ve temsil. Kağıtları hukuken geçerli hale gelmiştir sadece ödeme yapmak için para. Kağıtları Office damgalı değil geçerli değil Mısır'da, her sözleşme de kiraları, ofiste bir noter tarafından tasdik edilir.
 
Mısır'da bir ev inşa etmek istiyorum, ya da bir daire genişletmek istiyorsanız, küçük taksitle para ödemek. Para engellenmiş olan bir düzenli olarak kendiniz görün. Ancak o zaman bir sonraki küçük oranda ödeyecek. Bu aynı hataları olduğunu yapmanızı engeller biz ve diğer birçok yatırımcı. Onlar büyük paralar ödenir ve bu paranın da yüklü olduğunu güvenilen çünkü hepsi çok para kaybettik. Bazı brokerler, bu bina için kullanmak daha para ile daha iyi şeyler biliyorum.
 
Onlar bir mülk satın almalıyım, oluşturmaya başlamadan önce telif haklarına sahip olduğundan emin olun.
 
Satıcınıza, komisyoncu veya yüklenicinin avukatı güvenmiyorum. Sadece kendi avukat Güven, dikkatle seçilmiştir.
 
Mısır harika bir ülkedir. Bizim deneyimleri ile korkutmak etmeyelim. Sadece önemli bilgileri not alın ve dürüst bir avukat güveniyor, o zaman siz de serbest zaman tadını çıkarabilirsiniz Mısır'da bir özellik, harika bir başlangıç ​​yatırım gerekiyor.
 
print